Cipres CIPRES FILTR BRNO Відсмоктування і фільтрація повітря
Čeština English Deutsch Slovenčina Русский Polski Italiano Espańol Français
Повідомлення про неполадки для клієнтів
Facebook Cipres
Домашня сторінка / Застосування / Деревообробна промисловість

Відсмоктування обпилювань і пилу

Відсмоктування обпилювань

Навіщо проводити відсмоктування обпилювань і пилу?

Перед тим як дерев"яний виріб придбає свою остаточну форму, він піддається багатьом технологічним процесам, при яких сира деревина змінюється в конкретну продукцію, що характеризується своєю формою.

Складовою частиною окремих процесів є утворення обпилювань (часто перевищуючих більш ніж на 50% обсяг сирої деревини) і часток пилу які накопичуються, поширюються й осідають у навколишньому просторі, що є небажаним.

Їхня підвищена концентрація й, головне, осідання пилу, можуть привести в наслідку до створення вибухонебезпечного середовища, що є небажаним. Відсмоктувальне й фільтраційне устаткування призначене для відсмоктування обпилювань і пилу повинно бути розташовано по можливості, чим ближче до вогнища їхнього виникнення й у такий спосіб обмеження їхнього нагромадження, поширення й осідання в навколишньому просторі. Відсмоктування обпилювань й їхнє нагромадження у витяжному й фільтраційному встаткуванні полегшує їхню наступну переробку.

Як проводити відсмоктування обпилювань і пилу?

Для відсмоктування обпилювань і пилу окреме встаткування для деревообробки з"єднано із центральним витяжним трубопроводом, що забезпечує відсмоктування обпилювань і пилу і їхне відведення у центральне відсмоктувальне й фільтраційне устаткування, у якому відбувається сепарація обпилювань і пилу з суміші повітря, що відсмоктується.
Чисте фільтроване повітря влітку виводиться назовні, а взимку – назад у простір цеху й завдяки цьому можна досягти виразної економії за опалення. Відходи надходять у накопичувальний резервуар, контейнер або ж за допомогою пневматичного транспортування через відцентровий сепаратор у силос.

У систему можна включити брикетний прес, що з обпилювань – відходів спресує брикети для опалення. Система для відсмоктування обпилювань і пилу може бути доповнена управлінням потужності відсмоктування залежно від актуально застосовуваного встаткування й таким чином, можливо, досягти економії електроенергії.
Регулювання здійснюється за допомогою частотного перетворювача в комбінації з автоматичними клапанами.

Вибір устаткування для відсмоктування обпилювань і пилу

Тип і розміри відсмоктувального й фільтраційного устаткування для відсмоктування обпилювань і пилу від встаткування для деревообробки вибираємо залежно від кількості й величини робочих ділянок й їхнього навантаження. Устаткування повинне бути призначене для відсмоктування горючого пилу , що разом з повітрям утворює вибухонебезпечне середовище, а також повинне відповідати вимогам стандарту EN 12779.
 

Референц-фотографії:

Центральне відсмоктування деревообробка
Центральне відсмоктування обпилювань
Деревообробка
Центральне відсмоктування деревообробка
Центральне відсмоктування обпилювань
Центральне відсмоктування деревообробка
Центральне відсмоктування обпилювань
Центральне відсмоктування деревообробка
Центральне відсмоктування обпилювань
Центральне відсмоктування деревообробка
Центральне відсмоктування обпилювань
Центральне відсмоктування деревообробка
Центральне відсмоктування обпилювань
Ваші питання
ім’я та прізвище *
фірма
e-mail *
телефон *
питання *
файли
Пункти із зірочкою необхідно заповнити.
01 Ливарний цех - Мораво-Сілезький край02 Зварювальні цехи - Мораво-Сілезький край03 Харчова промисловіст - Трнавський край04 Виробництво вторинного застосування - Краловоградецкій край 05 Деревообробне виробництво - Трнавський край
06 Ливарний цех - Братиславський край 07 Заправка тонерних наповнювачів - Південно-Моравський край 08 Паперовообробне виробництво - Жилінський край 09 Паперовообробне виробництво - Братиславський край 10 Паперовообробне виробництво - Південно-Моравський край
11 Деревообробне виробництво - Південно-Моравський край 12 Паперовообробне виробництво - Банскобістріцкій край13 Південно-Африканська Республіка 14 Виробництво будівельних матеріалів - Польща 15 Хімічне виробництво - Великобританія
16 Деревообробне виробництво - Південно-Моравський край 17 Зварювальні цехи - Мораво-Сілезький край18 Прийом сільськогосподарської продукції19 Переробка пластмас - Оломоуцький край20 Зварювальні цехи - Ліберецький край
1234
Předchozí stránka Následující stránka
ABB
Bochemie
Cement Hranice
Gorenje
Hanák
Lasselsberger
Mikrop
Monroe
Moraviapress
Procter&Gamble
Ško-energo
Sporten
Sykora
Trachea
Vesuvius
Wöhr
Yaskawa-Motoman
Sapeli
Slévárna Kuřim
TSS
© 2010  |  CIPRES FILTR BRNO s.r.o., Rebešovická 13, 643 00 Brno - Chrlice
Вигенеровано Маркетинговою і публікаційною Системою Animáto. WWebdesign і редакційна система Animáto
Всі права захищені    |    Карта сайту