Cipres CIPRES FILTR BRNO Відсмоктування і фільтрація повітря
Čeština English Deutsch Slovenčina Русский Polski Italiano Espańol Français
Повідомлення про неполадки для клієнтів
Facebook Cipres
Домашня сторінка / Застосування / Харчова промисловість

Відсмоктування пилу в харчовій промисловості

Відсмоктування пилу в харчовій промисловості

Навіщо проводити відсмоктування пилу в харчовій промисловості?

Складовою частиною процесу харчового виробництва є утворення часток пилу, які під час різних технологічних процесів поширюються в навколишньому просторі й осідають у навколишньому просторі, що є небажаним.

Їхня підвищена концентрація й, головне, осідання пилу можуть привести в наслідку до створення вибухонебезпечного середовища, що є небажаним.
 Сюди ставиться в першу чергу транспортування сировини, її пересипання й наступна переробка мливом, перемішуванням і упакуванням отриманого продукту. Відсмоктувальне й фільтраційне устаткування призначене для відсмоктування пилу в харчовій промисловості із простору чим ближче до вогнища їхнього виникнення й у такий спосіб для обмеження її нагромадження, поширення й осідання в навколишньому просторі.

Як проводити відсмоктування пилу в харчовій промисловості?

Для відсмоктування пилу в харчовій промисловості відсмоктувальні засоби й джерела пилу з"єднані із центральним витяжним трубопроводом, що забезпечує відсмоктування пилу і його відведення у центральне відсмоктувальне й фільтраційне устаткування, у якому відбувається сепарація пилу з суміші повітря, що відсмоктується.

Чисте фільтроване повітря влітку виводиться назовні, а взимку – назад у простір цеху й завдяки цьому можна досягти виразної економії за опалення. Всі частини, що стикаються з відсмоктуючим матеріалом, повинні бути з нержавіючої сталі або ж покриті фарбою, призначеною для зіткнення з харчовими продуктами.

Вибір устаткування для відсмоктування пилу в харчовій промисловості

Для відсмоктування пилу в харчовій промисловості вибираємо тип і розмір відсмоктувального і фільтраційного устаткування залежно від типу й кількості матеріалу, що відсмоктуємо, і інших Ваших вимог.
У більшості випадків відсмоктування, встаткування повинне бути призначене для відсмоктування горючого пилу, що створює із повітрям вибухонебезпечну атмосферу.
 

Референц-фотографії:

Центральне відсмоктування пилу в харчовій промисловості
Центральне відсмоктування харчова промисловість
Центральне відсмоктування пилу в харчовій промисловості
Центральне відсмоктування харчова промисловість
Центральне відсмоктування пилу в харчовій промисловості
Центральне відсмоктування харчова промисловість
Центральне відсмоктування пилу в харчовій промисловості
Центральне відсмоктування пилу в харчовій промисловості
Ваші питання
ім’я та прізвище *
фірма
e-mail *
телефон *
питання *
файли
Пункти із зірочкою необхідно заповнити.
01 Ливарний цех - Мораво-Сілезький край02 Зварювальні цехи - Мораво-Сілезький край03 Харчова промисловіст - Трнавський край04 Виробництво вторинного застосування - Краловоградецкій край 05 Деревообробне виробництво - Трнавський край
06 Ливарний цех - Братиславський край 07 Заправка тонерних наповнювачів - Південно-Моравський край 08 Паперовообробне виробництво - Жилінський край 09 Паперовообробне виробництво - Братиславський край 10 Паперовообробне виробництво - Південно-Моравський край
11 Деревообробне виробництво - Південно-Моравський край 12 Паперовообробне виробництво - Банскобістріцкій край13 Південно-Африканська Республіка 14 Виробництво будівельних матеріалів - Польща 15 Хімічне виробництво - Великобританія
16 Деревообробне виробництво - Південно-Моравський край 17 Зварювальні цехи - Мораво-Сілезький край18 Прийом сільськогосподарської продукції19 Переробка пластмас - Оломоуцький край20 Зварювальні цехи - Ліберецький край
1234
Předchozí stránka Následující stránka
ABB
Bochemie
Cement Hranice
Gorenje
Hanák
Lasselsberger
Mikrop
Monroe
Moraviapress
Procter&Gamble
Ško-energo
Sporten
Sykora
Trachea
Vesuvius
Wöhr
Yaskawa-Motoman
Sapeli
Slévárna Kuřim
TSS
© 2010  |  CIPRES FILTR BRNO s.r.o., Rebešovická 13, 643 00 Brno - Chrlice
Вигенеровано Маркетинговою і публікаційною Системою Animáto. WWebdesign і редакційна система Animáto
Всі права захищені    |    Карта сайту